Jdi na obsah Jdi na menu
 


Damon - rozhovory o 3 sérii

Ian v rozhovoru pro E!Online prozradil pár věcí o finále třetí série. Je tu dost spoilerů, takže číst jen na vlastní nebezpečí. ;)

24fbb551b0_84099046_o2.jpg

1. Stefan a Damon uzavřou dohodu! Ian prozrazuje: "Oba bratři se dohodnou - Pokud si vybere tebe, já opustím město, pokud si vybere mě, ty opustíš město, aby to nebylo tak divné. Oba se na tom shodnou. A skvělé je na tom to, že tato dohoda je ještě více sblíží. A tu myšlenku miluji." Ok, ale ať tvůj a zadek tvého bratra zůstane v Mystic Falls! Dík.

2. Milostný trojúhelník bude ukončen. "Elena udělá rozhodnutí. Po tom, co Damon zemře, bude mít pouze jednu možnost." Po nesnesitelně dlouhé pauze se zasmál a řekl: "Kdo ví, je to možné. Uvidíme!"

3. Ian trvá na tom, že je v pořádku, aby vyhrál nebo ztratil Elenu. "Víte, co je legrační," říká sexy Ian s polovičním úsměvem. "Paul a já jsme o tom vtipkovali, protože se dobře známe a máme se rádi a každý chce, aby každý vyhrál, ale někdy, když prohrajete, něco získáte. To je metafora platná v životě. Jen si pamatujte, druhé místo je první poražený."

4. Ještě jedna věc ohledně finále. "Ve finále se Damon a Stefan opravdu začnou mít rádi. V této situaci je dá dohromady jejich zlomené srdce, selhání a triumf. Samozřejmě, mně se stane hodně špatných věcí, takže je fajn, že k sobě konečně najdeme cestu. To by se mohlo být nudné a tak se ve 4.sérii budeme snažit jeden druhého zabít." Takže můžeme předpokládat, že ani jeden nezemře ani neopustí Mystic Falls. Abychom mohli v noci spát.

V rozhovoru pro ElvisDuran Ian Somerhalder prozradil, co čeká Damona a Elenu, a jak to je v jejich vztahu. Herec také hovořil o tom, jaký udělal Nině vtip při natáčení epizody 3x01 "The Birthday".

Co čeká Damona a Elenu?

Víte, věc je, že si každý vždycky myslel, že budou spolu. Vždycky jsem si myslel, že neexistuje lepší způsob, jak říct "miluji tě" tím, že bych zabil svého bratra. V době, kdy byl Damon takový bastard. Ale zdá se mi, že seriál se začíná hroutit kvůli tomu, že mají spolu hodně stráveného času. Damon to spraví tím, že se na Elenu usměje. Myslím, že holky... Nevím, nejsem odborník a vy víte, co myslím... Damon to spraví tím, že se usměje, a vy se najednou taky smějete. To vede k tomu, že Elena je vázaná na výzvy v životě a přesvědčení. Je to jako sirka, která roznící oheň. Upřímně? Dovedu si představit, že by udělal něco hloupého, aby to znova napravoval.

Ian také řekl vtip o 3x01 "The Birthday".

Jako žert, k mému šoku, naše rekvizita vytvořila malé, chlupaté uši slona. Vzal jsem lepící pásku a přilepil si je na sebe. Pak se Nina poprvé obrátila, a já tam stál nahý, pokrytý pěnou a s ušima slona. Jsem si jistý, že to vypadalo zajímavě.

7e5fe65653_83895008_o2.jpg

 

 

Jak na tebe zapůsobil seriálový polibek s tvojí přítelkyní?
Ach, Ach! Hádejte!? Hraju to pořád, protože ta skutečnost, že Damon po tak dlouhé době konečně Elenu políbil posiluje ty pocity desetinásobně, což je ještě intenzivnější. Samozřejmě, že je fajn, že spolu hrajeme v seriálu. Hrajeme spolu moc rádi a myslím, že se to pak projeví i na televizních obrazovkách.

Je to u vás ve skutečném životě podobně jako s Damonem a Elenou?
Jestli se tomu vztahu podobá? Ne! Ve skutečnosti to Damona bolí a je to pro něj utrpení. Pro Damona a Stefana by bylo nejlepší, kdyby nikdy Eleně a Katherine nezkřížili cesty. Bylo by to nejlepší pro jejich vlastní duševní zdraví! Ale samozřejmě, tyto zápletky jsou pro show nezbytné. Skutečnost, že se jim nepodaří jen tak zažít štěstí a musí bojovat o to, co chtějí z nich dělá více lidi.

Takže Nina o tom ví?
Samozřejmě! Podívejte, Nina je Elena i Katherine. V mém životě je ona zdrojem spousta pozitivních věcí a nejde srovnávat naše vztahy s těmi, které mají naše postavy v show. Naštěstí je náš život zcela odlišný od životů Damona, Eleny a Katherine. To by bylo peklo! Musíme příběhy našich hrdinů odlišit od reality. Nebojte se, nemáme schyzofrenii.
 
Vrátíme se k tématu tvého vztahu k Nině Dobrev… Právě ti bylo 33 let. Myslíte na budoucnost? Povídá se, že si budoucnost zajistíte.
Nina měla v lednu 23. narozeniny, ale věkový rozdíl nám nepřekáží. Někdy na to téma vtipkujeme, ale bez obav - ještě máme čas na to, si o tom promlouvat. Oba se věnujeme charitě, péči o zemi a to také nějak souvisí s budoucností. Nebojte, časem se vše dozvíte. Snažíme se žít si vlastním tempem, aniž by o nějak ovlivňovalo fanoušky a novináře. Věřte mi, že bez toho je to dost komplikované.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář